Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem

O Nas

Jesteśmy Firmą rodzinną od ponad 15 lat. Nasza nazwa własna to SZERAN 

Wszyscy uwielbiamy rozwój i naszą pracę.

Osoby, z którymi możesz mieć bezpośredni kontakt, pisać maile lub otrzymywać pytania to:

Marcin – od niego wszystko się zaczęło, to specjalista IT oraz Comarch ERP – on tę firmę wymyslił, nawet, gdy jeszcze nie miała nazwy,  Marcin ciągle jest w ruchu, czasem trudno go dogonić, lecz prawie zawsze jest uśmiechnięty 🙂

Krzysztof – dołączył do Marcina – to nasz drugi specjalista IT, niesamowicie spokojny człowiek, który wytrzyma nawet najtrudniejszego klienta.

Anna – to Ona dała impuls do powstania nazwy firmy, jest do dziś najbardziej zorganizowaną programistką i nie umknie jej żaden szczegół.

Mirka – zna się na sprawach księgowych i może w nieskończoność wpisywać dane, co nie dla każdego niecierpliwca jest możliwe. To ona wysyła faktury 🙂

Krzysztof drugi – z zamiłowania do komputerów i informatyki potrafi poszukiwać rozwiązań nawet pare godzin, czasem go trudno oderwać.

Małgorzata – asystentka Marcina, odpowiedzialna za kontakt z klientami  i język spokoju, nawet gdy klienci nie są spokojni. Rozmawia z radością z klientami, konkurencją i partnerami i ciągle coś nowego wymyśla, aby szef mógł sobie w końcu trochę odetchnąć.

Są jeszcze oczywiście osoby, z którymi współpracujemy w poszczególnych projektach.