Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem

Programujemy integracje dla biznesu

Programowanie dodatkowych funkcjonalności

Integratory – migratory, Importery,

Programowanie pod klucz,

Platformy B2B,

Development – Programowanie na zamówienie  dla Twojej Firmy

Produkujemy wydajne, nowoczesne i ergonomiczne oprogramowanie na zamówienie. Realizujemy pełną gamę procesów biznesowych, w każdym możliwym do opisania obszarze funkcjonowania firmy: CRM (zarządzanie relacjami z klientami), HR (zarządzanie zasobami ludzkimi), e-commerce (handel elektroniczny), systemy informowania, monitorowania czasu pracy i organizowania pracy.

Klientom o wysokich wymaganiach, realizującym specyficzne procesy biznesowe, oferujemy:
  • tworzenie dedykowanych systemów informatycznych
  • rozszerzanie i modyfikowanie funkcji systemów Comarch ERP,
  • integrowanie (łączenie) systemów (np. z dostawcami, odbiorcami, kurierami, platformamy sprzedażowymi),
Posiadamy bogate doświadczenie w wielu obszarach działalności przedsiębiorstw. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym firma posiądzie odpowiednie i wydajne narzędzia do realizacji swojej wizji i strategii.
Dedykowany system informatyczny
Jest to rozwiązanie skierowane do Klientów, dla których dostosowanie oprogramowania pakietowego nie jest możliwe lub opłacalne. Dedykowane oprogramowanie jest projektowane na indywidualne zamówienie, a jego funkcjonalności dostosowane są do potrzeb konkretnej działalności i nietypowych metod pracy. Przykładem takiego rozwiązania jest dedykowany system do obsługi procesu produkcji papieru transferowego.
Dedykowane rozszerzenia systemów Comarch ERP
Jest to rozwiązanie skierowane do Klientów, którym nie wystarczają podstawowe funkcjonalności oprogramowania. Nasz zespół programistów projektuje dodatkowe rozwiązania, rozszerzające możliwości systemów Comarch ERP ALTUM, Comarch ERP XL i Comarch ERP OPTIMA.
Usługa pozwala dostosować oprogramowanie do wymagań firmy w zakresie:
  • dodatkowych wydruków (np. wydruk faktury zawierającej dodatkowe dane, nie uwzględniane na wydruku w podstawowej wersji programu),
  • nietypowych analiz (np. analiz wykorzystujących informacje zaczytywane z innych programów),
  • dodatkowych funkcji wewnątrz programu (np. obsługa kompletacji, zarządzania projektami, lejki sprzedaży),
  • zewnętrznych aplikacji, integrujących systemy Comarch z innym oprogramowaniem (np. z program importu wyciągów bankowych, platformą e-commerce, systemem magazynowym hurtowni itp.).
Technologia
Systemy tworzone na zamówienie mogą być zrealizowane w dowolnej technologii wybranej przez klienta. Posiadamy doświadczenie w realizacji systemów, w których interfejs użytkownika to:
  • aplikacje desktopowe (np. w C#),
  • webowe oparte o SQL-owe bazy danych oraz technologie ASP .NET MVC, dzięki czemu dostęp do systemu jest możliwy z każdego komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową,
  • mobilne działające przez przeglądarkę internetową, dostosowane do różnej wielkości ekranów telefonów i tabletów
Nasz zespół programistów pracuje w zwinnych metodykach, dzięki czemu rezultaty działań są widoczne dla Klienta na bieżąco. Doradzamy najlepsze rozwiązania, pomagające naszym Klientom osiągnąć założone cele.