Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem

Wdrażamy rozwiązania Comarch ERP

Globalna digitalizacja zmienia nasze życie – sferę prywatną, ale także – a może nawet przede wszystkim – życie zawodowe. Dotyczy to organizacji pracy, umiejętności jakie powinni posiadać pracownicy, komunikacji nie tylko między ludźmi, ale też ludzi z maszynami czy nawet maszyn z maszynami. Za 20 lat większość miejsc pracy będzie wyglądać zupełnie inaczej niż obecnie. Zmienią się również modele biznesowe.

W Comarch śledzimy z uwagą te zmiany i tworzymy systemy ERP 4.0 – dostępne w chmurze, wzbogacone o szereg nowoczesnych rozwiązań jak np. aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce, business intelligence, a także zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0. Wszystko po to, aby  firmy, które z nich korzystają, były przygotowane na wyzwania jutra już teraz.

Poznaj ERP 4.0!

Systemy Comarch ERP

Każda firma, niezależnie od wielkości czy branży w jakiej działa, znajdzie wśród systemów Comarch ERP nowoczesne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

 

 

 

 

 

Umożliwiamy naszym Klientom wybór  instalacji oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystanie z Chmury Comarch, gdzie zapewniamy dostęp do zaawansowanych rozwiązań informatycznych bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na własne serwery, licencje i usługi z tym związane. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center – nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych zlokalizowanych w Polsce, Francji i Niemczech.

 

Wiecej o ERP przeczytasz na naszym Blogu w kategorii Systemy ERP