Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Szeran IT Comarch Partner

100% polska Chmura dla firm cz.2

Comarch Data Center

Prowadząc działania w miastach takich jak Kraków, Lille, Toronto, Montreal, Chicago, Drezno, Moskwa, Dubaj i Kuala Lumpur, stworzyliśmy globalną sieć centrów danych zgodnych z wiodącymi standardami w branży, aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności.

Zabezpieczenia oferowane przez dostawców usług chmurowych, takich jak Comarch, są bezpieczniejsze niż te, które we własnym zakresie jest w stanie zapewnić sobie firma.

Bezpieczeństwo gwarantują mechanizmy zaprojektowane przez najlepszych specjalistów.  Nasze centra przetwarzania danych są regularnie kontrolowane przez naszych inżynierów i niezależnych specjalistów pod kątem bezpieczeństwa, prywatności, zgodności z obowiązującym prawem (w tym RODO) i posiadania niezbędnych certyfikatów (ITILv3; PCI DSS, ISAE 3402 typu I i II oraz wymagania Tier 3 i Tier 4).

Postępujemy zgodnie z poniższymi standardami:

  • PN-EN ISO 9001:2015-10 Systemy zarządzania jakością,
  • PN-EN ISO 14001:2015-09 Systemy zarządzania środowiskowego,
  • PN-EN ISO 50001:2018-09 Systemy zarządzania energią,
  • PN-N 18001:2004 Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 System zarządzania bezpieczeństwem informacji,
  • Wewnętrzny System Kontroli zgodny z wymaganiami zawartymi w art. 11 ust. 2, Ustawy z dnia 29.11.2000 r. o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa (z późniejszymi zmianami).

Świadczymy usługi w oparciu o najnowsze standardy i zabezpieczenia, zaawansowaną architekturę sprzętową. Architektura ta zabezpieczona jest przed brakiem zasilania, posiada zaawansowane systemy monitoringu, kontroli dostępu, sygnalizacje włamania i napadu. Ponadto zapewniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą zwiększyć wydajność operacyjną systemów i aplikacji.

Zapraszamy do kategorii Chmura dla Firm