Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Asysta Comarch

ASYSTA Comarch

Dzień dobry,

Stabilne funkcjonowanie przedsiębiorstwa wymaga stosowania oprogramowania zawsze zgodnego z aktualnie obowiązującymi przepisami, dlatego naszych klientom przypominamy o przedłużeniu Comarch ASYSTY – pakietu korzyści, w którego skład wchodzą:

  • standardowa gwarancja na system (jedna z niewielu udzielanych przez producentów oprogramowania) – w tym również na dostosowanie do zmieniających się przepisów prawa gospodarczego
  • prawo do wszystkich bezpłatnych nowych wersji oprogramowania – zarówno uwzględniających najnowsze przepisy prawne, jak również nową funkcjonalność (nie dotyczy kosztów dostarczenia, nośnika i instalacji)
  • prawo do korzystania z pomocy specjalistów Comarch (poprzez pocztę elektroniczną)
  • dostęp do specjalnych stron internetowych dla Klientów, gdzie m.in. znajduje się Centrum Wiedzy Comarch, zawierające użyteczne informacje dotyczące oprogramowania Comarch w postaci podręczników, biuletynów technicznych czy filmów instruktarzowych
  • w przypadku zakupu nowszych i bardziej zaawansowanych systemów Comarch – możliwość migrowania większości danych z poprzedniego systemu Comarch oraz prawo do specjalnych zniżek.

  Prosimy o nie spóźnianie się z wykupem Asyst . Asysty opłacone  za późno, zapomniane, przeoczone itp. – nie będą przez Comarch realizowane na warunkach Asysty terminowej.

 W razie pytań zapraszamy do kontaktu.