Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Wdrożenia IT – Na czas z uśmiechem
Szeran IT Partner Comarch

Nowy jednolity plik kontrolny JPK_V7 obowiązkowy dla każdego podatnika VAT

Już 1 października 2020 wszystkich przedsiębiorców obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK_V7 (dawniejsza nazwa robocza to JPK_VDEK).

Oferowane przez Comarch systemy ERP są w pełni gotowe na to, aby wesprzeć Państwa w niezbędnych działaniach związanych ze zmianami w przepisach. W momencie wejścia w życie nowej struktury deklaracje VAT-7 i VAT-7K zostaną wycofane.

Comarch ma w swojej ofercie systemy ERP dla każdej firmy. Cechuje je zgodność z przepisami, w tym pełna gotowość na nowy JPK V7.

Obsługuj JPK_V7 w swojej firmie. Zapytaj 

Oprogramowanie Comarch ERP gotowe na JPK V7!

Wszystkie systemy Comarch ERP oferują pełną obsługę (czyli generowaniesprawdzenie i wysyłkę) Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz nowego JPK_V7, dzięki czemu każdy ich użytkownik w intuicyjny, prosty sposób spełni wszystkie nowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Oferowane przez Comarch systemy ERP (Optima, XL, XT, Altum oraz Enterprise) są w pełni gotowe na to, aby wesprzeć Państwa w niezbędnych działaniach związanych z wymienionymi zmianami w przepisach.

Wybierając programy Comarch ERP masz zawsze pewność ich zgodności z najnowszymi wymogami fiskusa i ze zmianami w prawie.

Zapytaj 

tworzenei, sprawdzenia, wysyłka nowego jednolitego pliku kontrolnego JPK V7 w oprogramowaniu Comarch ERP